EUROOPA RIIKIDES KEHTIV PÕHIGARANTII

Meie garantiiprogramm koosneb kahest osast: uutele autodele antavast garantiist ning remondi käigus vahetatavate varuosade garantiist.

Garantii uutele autodele:

Kõikidele meie poolt müüdud uutele Subaru mudelitele kehtib üldine tehasegarantii:
• 3 aastat või 100 000 kilomeetrit (määrav esimene täituv)
• Värvipinna garantii - 3 aastat (läbisõidu piiranguta)
• Keregarantii läbistava rooste tekkimiseni - 12 aastat (läbisõidu piiranguta)
• Aku garantii - 1 aasta (läbisõidu piiranguta)

Originaalvaruosade ja -lisaseadmete garantii:

• 3 aastat või 100 000 kilomeetrit (määrav esimene täituv)Hooldused läbisõidul 15 000, 30 000 ja 45 000 kilomeetrit.Garantii kaitseb Teid auto osade mittetoimimisega seotud remondikulude eest. Garantiid saab sõlmida autodele, milledel on kehtiv tootjagarantii. Garantii hakkab kehtima Tootjagarantii lõppemise päevast.

MIKS PIKENDADA TOOTJAGARANTIID?

Kaitse ettenägematute kulude vastu – ootamatu sõlmede purunemise korral ei pea Te tegema suuri kulutusi, sest Garantii juhtumite puhul teeme seda Teie eest Meie.
Piiramatu arv tasuta remonte – turvaline ja tehniliselt korras sõiduk. Tasume Teie eest 100% diagnostika, töö ja varuosade maksumusest Garantii juhtumite korral. Teie sõiduk remonditakse professionaalselt.
Lisaväärtus, kui müüte oma sõiduki – garantiiga sõiduk on tõestus hästi hooldatud autost ning on hea müügiargument. Garantii on seotud sõidukiga ja müümisel läheb edasi uuele omanikule.
Tasuta Autoabi – sisaldub tootes, millega võimaldatakse esmast abi s.h. puksiirabi, kui sõidu jätkamine pole võimalik. Näiteks tehniline rike, teelt väljasõit, rehvi purunemine, sõiduk ei käivitu jne.

Autospirit Garantii kehtib uutele ja kasutatud Subaru sõidukitele. Subaru tehasegarantii on 3 a. ning seda saab pikendada +2 aastat ning kuni 150 000 km. Garantii pikendamise eeltingimus on tehasegarantii kehtivus.

Kindlustuspartner on Warranty Insurance OÜ, www.warranty.ee

Osta/küsi pakkumistLisainfo, teenustingimused ja kontaktid:

telefon: +372 659 9488
e-mail: garantii@autospirit.ee