Versioon

HINNAD

Forester
Käigukast
Hind
Subaru Forester 2.0 X AWD 6 MT 25 000
Subaru Forester 2.0 X AWD 6 CVT 26 600
Subaru Forester 2.0 XS AWD 6 MT 27 390
Subaru Forester 2.0 XS AWD 6 CVT 28 990
Subaru Forester 2.0 XS AWD EyeSight 6 CVT 30 490
Subaru Forester 2.0 XE AWD EyeSight 6 CVT 33 090
Subaru Forester 2.0 XT Sport AWD 7 CVT 30 900
Subaru Forester 2.0 XT Exclusive AWD 7 CVT 35 390
Subaru Forester 2.0 X Diesel AWD 6 MT 28 300
Subaru Forester 2.0 X Diesel AWD 7 CVT 29 900
Subaru Forester 2.0 XS Diesel AWD 6 MT 30 690
Subaru Forester 2.0 XS Diesel AWD 7 CVT 32 290
Subaru Forester 2.0 XE Diesel AWD 6 MT 33 290
Subaru Forester 2.0 XE Diesel AWD 7 CVT 35 390360°

360

KRAADI

Burnished Bronze
Välimus

Välimus

Tõeline visadus on segu tagasihoidlikkusest, tugevusest ja vastupidavusest. Neid omadusi väljendab ka Foresteri tõsine, julge disain. Uuenduslikum ja stiilsem, kui kunagi varem, on Foresteri elegantne välimus heas tasakaalus tema sooritusvõimega.

Välimus varustus

Interjöör
Interjöör

Interjöör

Foresteri kutsuv salong pakub sulle ja kaassõitjatele kõiki tänapäevaseid mugavusi, suurepärast ruumikust ning palju erinevaid võimalusi selle kasutamiseks. Arvestades sinu elustiili ja ootusi, on kõik vajaminev paigutatud Foresteris just sinna, kus seda kõige enam vajad. Ruumikas ja nutikas interjöörilahendus on loodud selleks, et elu oleks lihtsam ja juhtimine mugavam.

Interjöör varustus

Mugavus
Mitmekülgsus
360°
Tehnoloogia
boxer mootor

Tehnoloogia

Väheste maasturite sõiduomadused on samal tasemel nagu Foresteril, mille usaldusväärsuse ja reaktsioonikiiruse põhitegija on pinna all peidus – see on unikaalne SUBARU BOXER mootor. Kuna SUBARU BOXER mootori horisontaalselt üksteise vastas asuvad kolvid on 180-kraadise nurga all, on mootor lamedama ehitusega. Tänu sellele on mootoril ja autol tervikuna madalam raskuskese ja parem tasakaalustatus. Vastassuunas liikuvad kolvid tasakaalustavad üksteist, vähendades nõnda mootori vibratsiooni.

Sümmeetriline nelikvedu
käigukastid
Turvalisus
Aktiivne

Turvalisus

Subarus ollakse veendunud, et parim viis õnnetusest pääseda, on sinna üldse mitte sattuda ning iga Subaru on loodud süvendama teelolijate meelerahu ja kindlusetunnet. Forester pakub stressivaba sõiduelamust, võimet ohutult eesmärke vallutada ja takistusi ületada, muutes niimoodi sinu seiklused veel rahuldustpakkuvamaks. Mitmed Foresteri tehnilised lahendused, mis suurendavad sõidurõõmu, on abiks ka juhi ja reisijate turvalisuse tagamisel. Stabiilne ja rohket tagasisidet pakkuv sümmeetriline nelikvedu garanteerib hea juhitavuse pea kõigis ilmastikutingimustes ning Subaru boksermootor, tänu oma madalale raskuskeskmele, aitab luua veelgi kindlama kontakti teepinnaga. Põhivarustusse kuuluv stabiilsuskontroll ja jõulised pidurid annavad Foresterile sportlikud refleksid ning hüdraulilised mootoripadjad vähendavad liigset vibratsiooni, võimendades veelgi sinu kindlustunnet rooli taga.

Passiivne
Lisavarustus

Lisavarustus

  • Transport

  • Praktilisus

  • Kaitse

  • Välimus

  • Interjöör

  • Ohutus

  • Veljed

  • Mootori eelsoojendi

  • audio ja navigatsioon