FORESTER X-LINE

Hinnakiri Spetsifikatsioon

Versioon

HINNAD

FORESTER X-Line
Käigukast Hind Kuumakse
Forester 2.0 XS AWD 6 CVT 30 490 293

* Arvutatud kuumaksed on näitlikud ning ei ole aluseks liisingulepingu sõlmimisel.
Välimus

Välimus

Tõeline visadus on segu tagasihoidlikkusest, tugevusest ja vastupidavusest. Neid omadusi väljendab ka Foresteri X-Line tõsine, julge disain. Uuenduslikum ja stiilsem, kui kunagi varem, on Foresteri X-Line elegantne välimus heas tasakaalus tema sooritusvõimega.

Interjöör
Interjöör

Interjöör

Foresteri X-Line kutsuv salong pakub sulle ja kaassõitjatele kõiki tänapäevaseid mugavusi, suurepärast ruumikust ning palju erinevaid võimalusi selle kasutamiseks. Arvestades sinu elustiili ja ootusi, on kõik vajaminev paigutatud Foresteris just sinna, kus seda kõige enam vajad. Ruumikas ja nutikas interjöörilahendus on loodud selleks, et elu oleks lihtsam ja juhtimine mugavam.

Mugavus
Mitmekülgsus
EYESIGHT

EYESIGHT

Subaru usub KÕIKEHÕLMAVA OHUTUSE ideesse ja selle oluliseks põhimõtteks on õnnetuste ennetamine, mille saavutamiseks tehakse pingsat arendustööd. Just selle eesmärgiga on loodud EyeSight, Subaru teedrajav juhtimise abisüsteem. Justkui kahe paari prillidega, jälgib EyeSight kahe stereokaamera abil eesolevat, tajudes ümbrust kolmemõõtmeliste kõrgresolutsioonis värvikujutistena, peaaegu nagu inimsilm. Kasutades kahe kaamera salvestusi objektide täpse kuju, kiiruse ja kauguse määramiseks, suudab süsteem tuvastada mitte ainult autosid, vaid ka mootor- ja jalgrattaid ning jalakäijaid. Võimaliku ohu korral hoiatab süsteem juhti ja vajadusel rakendab õnnetuse vältimiseks pidurid. Selliste arenenud turvarakendustega leevendab EyeSight juhi tähelepanukoormat ja ning suurendab Foresteris sõites sinu turvatunnet.

Loe lähemalt EyeSight

Tehnoloogia
boxer mootor

Tehnoloogia

Väheste maasturite sõiduomadused on samal tasemel nagu Foresteril X-Line, mille usaldusväärsuse ja reaktsioonikiiruse põhitegija on pinna all peidus – see on unikaalne SUBARU BOXER mootor. Kuna SUBARU BOXER mootori horisontaalselt üksteise vastas asuvad kolvid on 180-kraadise nurga all, on mootor lamedama ehitusega. Tänu sellele on mootoril ja autol tervikuna madalam raskuskese ja parem tasakaalustatus. Vastassuunas liikuvad kolvid tasakaalustavad üksteist, vähendades nõnda mootori vibratsiooni.

Loe lähemalt boxer mootoritest

Sümmeetriline nelikvedu
käigukastid
Turvalisus
Turvalisus

Turvalisus

Foresteri kere on parema juhitavuse nimel konstrueeritud kergmaterjale kasutades. Samas on ta turvalisust silmas pidades ka äärmiselt tugev. Sõitjateruumi ümbritseb niinimetatud turvapuur, mille ringikujulised tugevdusraamid ulatuvad katusest uksepiilarite ning põrandani. Ülitugev turvaraam on vastupidav ja hajutab löögijõudu igasuguse kokkupõrke korral. Sõites Foresteriga, oled sa kindlalt kaitstud.

Loe lähemaltVärvivalik

Crystal Black Silica Crystal White Pearl Dark Grey Metallic Ice Silver Metallic
Quartz Blue Pearl Sepia Bronze Metallic Venetian Red Pearl