Versioon

HINNAD

IMPREZA
Käigukast Hind Kuumakse
Impreza 1.6i AWD Base 7 CVT 19 990 192
Impreza 1.6i AWD Active 7 CVT 23 990 230

* Arvutatud kuumaksed on näitlikud ning ei ole aluseks liisingulepingu sõlmimisel.VÄLIMUS

VÄLIMUS

NOBE, MITMEKÜLGNE JA STIILNE. JUST NAGU SINA

Impreza, mis on juhile sama meeldiv kui kõrvaltvaataja silmale, on kõiki meeli rõõmustav nutikas segu võimekusest, meisterlikkusest ja turvalisusest. Igal kumerusel, igal pinnal ja igal stiilielemendil on vorm ja funktsioon, millel on selge ja täpne põhjus. See on Subaru disaini edasiarendatud väljendus – ning kõige selle liikuv sümbol, mida Impreza on alati tähistanud.

INTERJÖÖR
INTERJÖÖR

INTERJÖÖR

STIIL, MUGAVUS JA RAHULOLU KÕIGILE

Oma uudse rafineeritusega sööstab Impreza julgelt tulevikku, selle vaikses kabiinis on rohkesti lihvitud disainiga, skulptuurseid pindu ja hoolikalt kujundatud detaile. Impreza jääb truuks elegantsele ja sportlikule stiilile, kuid kabiin on endisest ruumikam. Kõik reisijad saavad nautida Impreza ruumikaid esi- ja tagaistmeid, mis on mugavad ka pikkadel sõitudel.

TEHNOLOOGIA
MITMEKÜLGSUS
EYESIGHT
EyeSight

EyeSight

MAAILMAKLASSI KUULUV SUBARU JUHIABI TEHNOLOOGIA

Subaru usub KÕIKEHÕLMAVA OHUTUSE ideesse ja selle oluliseks põhimõtteks on õnnetuste ennetamine, mille saavutamiseks tehakse pingsat arendustööd. Just selle eesmärgiga on loodud EyeSight*1, Subaru teedrajav juhtimise abisüsteem. Justkui kahe paari prillidega, jälgib EyeSight kahe stereokaamera abil eesolevat, tajudes ümbrust kolmemõõtmeliste kõrgresolutsioonis värvikujutistena, peaaegu nagu inimsilm.

Loe lähemalt Eyesight

TEHNOLOOGIA
BOXER MOOTORID

TEHNOLOOGIA

Subaru põhitehnoloogiad on Subaru kaubamärgi tunnus ning loovad selle ainulaadse juhtimiskogemuse, mida leiab ainult Subarust. Need põhisüsteemid tagavad selle, et Subaru sõidukid säilitavad oma jõudluse, mugavuse, ohutuse ja usaldusväärsuse, andes ühtlasi kõigile reisijatele lubatud mugavuse ja meelerahu. Boksermootoris ehk horisontaalselt paiknevas mootoris liiguvad kolvid üksteisega vastassuunalistelt ja horisontaalsuunas. Subaru on boksermootorile truuks jäänud juba 50 aasta vältel, kuna sel on teiste mootoritüüpide ees palju eeliseid, see on vastupidav ja usaldusväärne.

Loe lähemalt boxer mootoritest

SÜMMEETRILINE NELIKVEDU
KÄIGUKASTID
TURVALISUS
TURVALISUS

TURVALISUS

ELA TÄIS GRAAFIKUGA. ELA TÄIEL RINNAL

EKuhu sa ka ei läheks, mida sa ka ei teeks – funktsionaalne Impreza tagab sinu ja su kaaslaste turvalisuse. Subaru põhitehnoloogiale toetuv Impreza pakub mugavust ja meelerahu nii juhile kui kaassõitjatele. Sinu usaldusväärne kaaslane Impreza annab sulle enesekindlust, ükskõik mis teel ees ootab.

LOE LÄHEMALT

EURO NCAP
Pure Red Crystal White Pearl Crystal Black Silica Dark Blue Pearl
Dark Gray Metallic Ice Silver Metallic Quartz Blue Pearl Venetian Red Pearl