Versioon

Hinnad

Outback
Käigukast
Hind
Subaru Outback 2.5 i AWD Base EyeSight 6 CVT 31 800
Subaru Outback 2.5 i AWD Ridge EyeSight 6 CVT 33 700
Subaru Outback 2.5 i AWD Summit EyeSight 6 CVT 37 800
Subaru Outback 2.0 Diesel AWD Base EyeSight 7 CVT 34 400
Subaru Outback 2.0 Diesel AWD Ridge EyeSight 7 CVT 36 200
Subaru Outback 2.0 Diesel AWD Summit EyeSight 7 CVT 40 300

360°

360

KRAADI

Tungsten Metallic
Välimus
Interjöör
Interjöör

Interjöör

 

Uue Outbacki kutsuv interjöör juhib sind tõeliselt lõõgastavasse salongi. Luksuslik varustus ja kasutajasõbralik tehnoloogia lisavad märkimisväärselt mugavusi ning nutika lahendusega panipaigad pakuvad mitmekülgset kasutusvõimalust igaks seikluslikuks päevaks.

Interjöör varustus 

Mugavus
Mitmekülgsus
360°
Eyesight

Eyesight

Subaru usub KÕIKEHÕLMAVA OHUTUSE ideesse ja selle oluliseks põhimõtteks on õnnetuste ennetamine, mille saavutamiseks tehakse pingsat arendustööd. Just selle eesmärgiga on loodud EyeSight, Subaru teedrajav juhtimise abisüsteem. Justkui kahe paari prillidega, jälgib EyeSight kahe stereokaamera abil eesolevat, tajudes ümbrust kolmemõõtmeliste kõrgresolutsioonis värvikujutistena, peaaegu nagu inimsilm. Kasutades kahe kaamera salvestusi objektide täpse kuju, kiiruse ja kauguse määramiseks, suudab süsteem tuvastada mitte ainult autosid, vaid ka mootor- ja jalgrattaid ning jalakäijaid. Võimaliku ohu korral hoiatab süsteem juhti ja vajadusel rakendab õnnetuse vältimiseks pidurid. Selliste arenenud turvarakendustega leevendab EyeSight juhi tähelepanukoormat ja ning suurendab Outbackis sõites sinu turvatunnet.

Tehnoloogia
boxer mootorid

Tehnoloogia

Vähe on selliseid autosid, millega saaks sõita sama enesekindlalt nagu Outbackiga, küllap siis ei üllata seegi, kui unikaalselt see on saavutatud. Kuna SUBARU BOXER mootori horisontaalselt üksteise vastas asuvad kolvid on 180-kraadise nurga all, on mootor lamedama ehitusega. Tänu sellele on mootoril ja autol tervikuna madalam raskuskese ja parem tasakaalustatus. Vastassuunas liikuvad kolvid tasakaalustavad üksteist, vähendades nõnda mootori vibratsiooni.

 

 

 

 

Sümmeetriline nelikvedu
Käigukastid
Turvalisus
Aktiivne

Turvalisus

Subaru on veendunud, et parim avarii on selline, mida kunagi ei juhtu. Sellepärast ongi Outbackis kasutusel sümmeetriline nelikvedu, mis hoiab autot kontrolli all pea kõigis ilmastikutingimustes ning Subaru boksermootor, tänu oma madalale raskuskeskmele, suurendab stabiilsust veelgi. Veojõukontrolli süsteem ja võimekad pidurid annavad Outbackile kiire reaktsiooni, et sind vajadusel väledalt ohust mööda juhtida.

Passiivne
Lisavarustus

Lisavarustus

  • Transport

  • Praktilisus

  • Kaitse

  • Välimus

  • Interjöör

  • Ohutus

  • Veljed

  • Mootori eelsoojendi