UUENENUD SUBARU OUTBACK

Hinnakiri Spetsifikatsioon

Versioon

HINNADOUTBACK
Käigukast Hind Kuumakse
Outback 2.5i AWD Active *Autospiriti sissemakse! 7 CVT 31 800 330
Outback 2.5i AWD Ridge *Autospiriti sissemakse! 7 CVT 33 700 350
Outback 2.5i AWD Summit *Autospiriti sissemakse! 7 CVT 37 800 392
* Autospirit Liisingu sissemakse 10% ja kuumaksed 2019.a. lõpuni
Outback 2.5i AWD Summit *Autospiriti sissemakse!
Northen Lights eriseeria
7 CVT 37 300 387

* Arvutatud kuumaksed on näitlikud ning ei ole aluseks liisingulepingu sõlmimisel.
Autospirit Liisingu aastase fikseerimata intressimäära 2.99% + 3 kuu EURIBOR puhul on 31 800€ maksva sõiduki finantseerimisel kuumakse alates 330€ tingimusel, et sissemakse on 10%, lepinguperiood 60 kuud, jääkmaksumus 35%, läbisõidupiirang 20 000 km/aastas ja lepingutasu 249€.
Kasutusse võetav krediidisumma on 29 018,34€, ja krediidikulukuse määr on nimetatud tingimustel 2,82% aastas. Krediidi saamiseks vajalik sõlmida kindlustusleping. Krediidi kogusumma on 35 000,55€, tagasimaksete arv 60. Krediidi kogusumma arvutamisel on arvesse võetud krediidisummat, intressikulu, lepingutasu ning ei ole arvestatud võimalikke sõiduki registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega finantseerimise eeltingimuseks oleva kasko- ja liikluskindlustuse makse suurust.
Pakkumine kestab kuni 31.12.2019. Finantsteenuse pakkuja on Luminor Liising AS, tegevusluba 4.1-1/98, tegevuskoht Liivalaia 45, Tallinn 10145, tel. +372 710 1300. Tutvuge liisingutingimustega ning vajaduse korral konsulteerige asjatundjaga.

VÄLIMUS

Välimus

MISKI EI HOIA SIND TAGASI

Sõites võimeka Outbackiga, jääb sinu teele väga vähe takistusi. Sümmeetriline nelikvedu kindlustab suurepärase haarduvuse lumisel, märjal või lihtsalt halval teel. Tänu maastikusõidu abisüsteemile X-MODE ja mägipidurile on käsitsetavus järskudel nõlvadel ning metsikul maastikul imehea.

INTERJÖÖR
Interjöör

Interjöör

HAARA IGA HETKE

Nüüd ei pea loobuma enam ühestki seiklusest. Outback inspireerib sinu enesekindlust ja nihutab piire, viies sind, kuhu iganes soovid. Ilmekas välisdisain toetab tema visa ja jõulist personaalsust, täiustatud salongis saad nautida rafineeritud materjale ja inimsõbralikke tehnilisi lahendusi. Võid end rahulikult tunda ja olla täiesti kindel, et Outbackis on kõik sulle vajalikud seadmed mugavalt käeulatuses.

Teknik
Mugavus
Mitmekülgsus
EYESIGHT
EyeSight

EyeSight

Subaru usub KÕIKEHÕLMAVA OHUTUSE ideesse ja selle oluliseks põhimõtteks on õnnetuste ennetamine, mille saavutamiseks tehakse pingsat arendustööd. Just selle eesmärgiga on loodud EyeSight*1, Subaru teedrajav juhtimise abisüsteem. Justkui kahe paari prillidega, jälgib EyeSight kahe stereokaamera abil eesolevat, tajudes ümbrust kolmemõõtmeliste kõrgresolutsioonis värvikujutistena, peaaegu nagu inimsilm. Kasutades kahe kaamera salvestusi objektide täpse kuju, kiiruse ja kauguse määramiseks, suudab süsteem tuvastada mitte ainult autosid, vaid ka mootor- ja jalgrattaid ning jalakäijaid.*2 Võimaliku ohu korral hoiatab süsteem juhti ja vajadusel rakendab õnnetuse vältimiseks pidurid. Selliste arenenud turvarakendustega leevendab EyeSight juhi tähelepanukoormat ja ning suurendab Outbackis sõites sinu turvatunnet.

Loe lähemalt Eyesight

TEHNOLOOGIA
Boxer mootorid

Tehnoloogia

Tee julgeid plaane. Outback suudab läbida pea iga sinu valitud tee ja tänu omas klassis säästlikuimale SUBARU BOXER mootorile, viib sind veelgi kaugemale, kui eales varem. Jõulise välimuse ja suutlikkusega, visa ja vastupidav, suudab ta rajada tee ka sinna, kus seda enne polnud.

Loe lähemalt boxer mootoritest

Sümmeetriline nelikvedu
Käigukastid
TURVALISUS
Avtiivne

Turvalisus

VIIS TÄHTE EURO NCAP TURVATESTIS

Euro NCAP (European New Car Assessment Program) turvatestis on Outback saavutanud maksimaalse tulemuse – viis tähte.

Aktiivne passiivne ohutus
Wilderness Green Storm gray metallic Magnetite gray Crimson Red Pearl
Crystal Black Silica Crystal White Pearl Dark Blue Pearl Ice Silver Metallic
Oak Brown Pearl Tungsten Metallic