TÄIESTI UUS FORESTER

Hinnakiri Spetsifikatsioon

Versioon

HINNADFORESTER e-Boxer
Käigukast Kütus Hind Kuumakse Laoautode eripakkumine Kuumakse *
Forester e-Boxer 2.0 AWD Base 7 CVT Hübriid 32 900 316 29 900 287
Forester e-Boxer 2.0 AWD Active 7 CVT Hübriid 35 900 345 32 900 316
Forester e-Boxer 2.0 AWD Ridge 7 CVT Hübriid 37 900 364 34 900 335
Forester e-Boxer 2.0 AWD Summit 7 CVT Hübriid 39 900 383 36 400 349

* Arvutatud kuumaksed on näitlikud ning ei ole aluseks liisingulepingu sõlmimisel.Versioon
UUS FORESTER

UUS FORESTER

Forester on läbi aegade müüduim Subaru. Nüüd on aeg küps viienda põlvkonnaga tutvumiseks. Nii seest kui väljast ümber kujundatud Forester on eelkäijast pikem ja laiem ning pakub suuremat turvalisust kui kõik varasemad Subaru mudelid.

Uue generatsiooni Forester hiilgab Subarutele omaselt nauditava juhitavuse ja segmendi parima maastikuvõimekusega. Tänu suurenenud mõõtmetele on ka auto ruumikus ning mugavus teinud suure arenghüppe.

E-BOXER

E-BOXER

UUE PÕLVKONNA HÜBRIIDTEHNOLOOGIA

Uus Forester on esimene Subaru mudel, mis saab endale tuliuue e-BOXER hübriidajami. Subaru e-BOXER tehnoloogia on kombinatsioon 2-liitrisest otsepritsega boksermootorist ja käigukasti integreeritud elektrimootorist.

Võrreldes tavapärase bensiinimootoriga mudeliga, saab e-BOXER tehnoloogiaga varustatud Forester veelgi madalama raskuskeskme ja parema sõidudünaamika, seda ilma turvalisuse arvelt kompromisse tegemata – see on hübriid Subaru moodi.

INTERJÖÖR

INTERJÖÖR

MUGAVUST JAGUB KÕIGILE

Täiesti uus Forester tagab mugava sõidukogemuse kõigile reisijatele, kõigil istekohtadel. Mugavus algab juba enne autosse istumist, kuna uksed ja selle käepidemed on spetsiaalselt disainitud nii, et kõigil oleks lihtne siseneda ja väljuda.

Autosse istudes märkate avaramat ja kvaliteetsema viimistlusega siseruumi, kust leiab selliseid kasulikke mugavusi nagu mitmeosalised istmetaskud ning tagumine ventilatsioonisüsteem. Varasemaga võrreldes on sõidumüra veelgi vähendatud, nii et kõik saavad teel olles end mõnusalt tunda.

X-MODE

X-MODE

JÕUDLUS, MIDA VÕID USALDADA. SUUTLIKKUS, MIDA VÕID TUNDA

Uus Forester on kõigi aegade kõige turvalisem Subaru. Seda tajud sõitma asudes juba esimestest meetritest. Istud kõrgel ning väljavaade autost on esmaklassiline igas suunas.

Jõudlust suurendab põhivarustuses olev nelikvedu ning märkimisväärse 220 mm kliirensiga mudeli läbivusvõime viib uuele tasemele edasiarendatud X-Mode maastikuabirežiim.

Kuigi maasturile omaselt kõrge, on uus Forester eelkäijast ometigi madalama raskuskeskme ja sõiduautolikuma dünaamikaga. Seda tänu uuele platvormile, mis viib lati järgmisele tasemele nii sõidunaudingu kui ohutuse osas.

REGISTREERU JUBA TÄNA

REGISTREERU JUBA TÄNA

KAS SA TAHAKSID OLLA ESIMENE?

Ühendades hübriidtehnoloogia, boksermootori ja Subaru hinnatud sümmeetrilise nelikveo, kogete parimat, mida neil erinevatel maailmadel teile pakkuda on.

Ühtlasi teete kummarduse ka ülejäänud maailma jaoks.

Kas sa tahaksid olla esimene?

Registreeru juba täna!