Versioon

Hinnad

WRX STI
Käigukast
Hind
Subaru 2.5 WRX STI 6 MT 37 900
Subaru 2.5 WRX STI GT 6 MT 41 400360°

360°

KRAADI

WR Blue Pearl
Välimus

Välimus

Motospordisõprade jaoks kõikjal maailmas piisab põnevuse tekitamiseks vaid kolmest tähest: STI. Uus WRX STI veereb publiku ette uudsel kujul, kuid õhuvõtuava kapotil ja võimas, survejõudu genereeriv tagaspoiler ei jäta vähimatki kahtlust, mis auto see on või milleks see ehitati. Pealispinna all ootab vallapäästmist jõud, mis on kontsentreerunum ja plahvatuslikum kui kunagi varem.

Välimus varustus

Juhtimiskogemus
SI-Drive

Juhtimiskogemus

Subaru intelligentne juhtimissüsteem SI-DRIVE laseb kohandada WRX STI sõiduomadusi vastavalt sinu vajadustele ja soovidele. Kui „Intelligent“ (I) režiimis on kiirendus pehmelt sujuv ning rõhk kütusekulu optimeerimisel, siis „Sport“ (S) režiimis reageerib mootor otseselt ning suutlikult igas olukorras. Turbomootorist maksimaalse tulemuse saamiseks lülita sisse režiim „Sport Sharp“ [S#]. Reageering gaasipedaali vajutusele on ülitäpne ja jõuline kogu pööretevahemikus.

MULTIFUNKTSIONAALNE INFOEKRAAN
DCCD
LCD- EKRAAN
Interjöör
Interjöör

Interjöör

360°
Tehnoloogia
SÜMMEETRILINE NELIKVEDU

Tehnoloogia

Stabiilne sõit sisendab rahu. Kuid stabiilsustunne ärgitab ka otsima põnevust ning proovima elavat ja inspireerivat sõidustiili. Kõigile Subaru sõidukeile on antud võime lasta sul rooli taga võtta tõeline juhiroll, seda tänu Subaru sümmeetrilise nelikveo ja boksermootori tasakaalustatud koostoimele. Selle nelikveosüsteemi unikaalne disain tagab igal hetkel efektiivse jõuülekande kõigile neljale rattale ning parima teetunnetuse kõikidel teedel ükskõik, kui halbades tingimustes. Täiesti sümmeetriline veoskeem, kus kõik komponendid on paigutatud üksteise järele täiuslikus külgsuunalises tasakaalus, muudab sõiduki käsitlemise ülitäpseks ning madal raskuskese suurendab juhitavuse tundlikkust veelgi. Sümmeetrilise nelikveo ainulaadsed eelised annavad autole rahuldustpakkuva juhitavuse ning sinule võime veel paremini ohte vältida.

Käigukastid
Boxer mootorid
SPORTAUTO JÄIKUS
Active Torque Vectoring
Turvalisus
AKTIIVNE

Turvalisus

Kolm valitavat režiimi aitavad sul võimalikus ohuolukorras säilitada kontrolli sõiduki üle ja pakuvad paindlikku võimekust muutuvates teeoludes. Normaalrežiimil on kogu kontrollsüsteem täielikult rakendatud. “Traction” režiimil tõstetakse kontrollsüsteemi ja veojõukontrolli sekkumise läve, et saaksid ratastele kanda maksimaalse jõumomendi. Võid valida ka “Off” režiimi, mis võimaldab VDC kontrollsüsteemi täielikult välja lülitada.

PASSIIVNE
pidurid
Lisavarustus

Lisavarustus

  • Lisavarustus

  • Kaitse

  • Välimus

  • Interjöör

  • Ohutus

  • Veljed