Versioon

HINNADXV
Käigukast Kütus Hind Kuumakse Laoautode eripakkumine Kuumakse *
XV 1.6 AWD Ridge 7 CVT Bensiin 26 890 258 22 990 239

* Arvutatud kuumaksed on näitlikud ning ei ole aluseks liisingulepingu sõlmimisel.
Välimus

Välimus

Kui Subaru XV veidi enam kui viis aastat tagasi avalikkuse ette jõudis, oli see midagi täiesti uut. Mudel kogus kiiresti populaarsust ja üha uued kliendid avastasid enda jaoks selle margi. Nüüd on aeg uue põlvkonna ja – “pealaest jalatallani” – taas täiesti uue auto jaoks. Ja kuigi uus Subaru XV ei jaga eelmise põlvkonna autoga mitte ühtegi keredetaili, on siiski kohe näha, et tegu on ehtsa XV-ga. Oleks olnud rumal loobuda isikupärasest disainist, mida – lisaks sõiduki kvaliteediomadustele – omanikud selle margi juures kõige enam hindavad.

Interjöör
Interjöör

Interjöör

Täiesti uus auto on otse loomulikult ka sisemuselt täiesti uus. Sujuvad jooned ja pehmed sisustusmaterjalid koos viimase peal infotainment-tehnoloogiaga teevad sõidust puhta naudingu. Uhiuus salong on võrreldamatult vaiksem ja märkimisväärselt ruumikam, kui senise põlvkonna Subaru XV-l. Uut interjööri on disaini eest juba ka auhinnatud.

Mitmekülgsus
Turvalisus
EyeSight

Turvalisus

Mitmed erapooletud uurimisasutused on tituleeritud juhiabi süsteemi EyeSight maailma parimaks. EyeSight ei võta juhtimist üle, vaid abistab juhti õnnetuste vältimisel. EyeSight baseerub stereokaamera tööprintsiibil ning on unikaalne selle poolest, et kõik tema funktsioonid on integreeritud ühtsesse süsteemi. EyeSight teeb vahet autodel, jalgratastel ning jalakäijatel ja pidurdab automaatselt ise, kui juhi tähelepanu on häiritud. Süsteemil on eessõitja piduritulesid identifitseeriv värvisensor, liiklusvooga kohanduv kiirushoidik ning sõidurajalt kõrvalekaldumise või väljasõidu hoiatussignaal.

Uus platvorm
Cool Gray Khaki Crystal Black Silica Crystal White Pearl Dark Gray Metallic
Ice Silver Metallic Quartz Blue Pearl Pure Red Sunshine orange