UUS SUBARU XV 2018

Hinnakiri Spetsifikatsioon

Versioon

HINNAD

XV 2018
Käigukast
Hind
1.6i Base Lineartronic 22 990
1.6i Ridge Lineartronic 26 890
2.0i Active Lineartronic 27 990
2.0i Ridge Lineartronic 28 990
2.0i Summit Lineartronic 31 900

Välimus

Välimus

Kui Subaru XV veidi enam kui viis aastat tagasi avalikkuse ette jõudis, oli see midagi täiesti uut. Mudel kogus kiiresti populaarsust ja üha uued kliendid avastasid enda jaoks selle margi. Nüüd on aeg uue põlvkonna ja – “pealaest jalatallani” – taas täiesti uue auto jaoks. Ja kuigi uus Subaru XV ei jaga eelmise põlvkonna autoga mitte ühtegi keredetaili, on siiski kohe näha, et tegu on ehtsa XV-ga. Oleks olnud rumal loobuda isikupärasest disainist, mida – lisaks sõiduki kvaliteediomadustele – omanikud selle margi juures kõige enam hindavad.

Interjöör
Interjöör

Interjöör

Täiesti uus auto on otse loomulikult ka sisemuselt täiesti uus. Sujuvad jooned ja pehmed sisustusmaterjalid koos viimase peal infotainment-tehnoloogiaga teevad sõidust puhta naudingu. Uhiuus salong on võrreldamatult vaiksem ja märkimisväärselt ruumikam, kui senise põlvkonna Subaru XV-l. Uut interjööri on disaini eest juba ka auhinnatud.

Mitmekülgsus
Turvalisus
EyeSight

Turvalisus

Mitmed erapooletud uurimisasutused on tituleeritud juhiabi süsteemi EyeSight maailma parimaks. EyeSight ei võta juhtimist üle, vaid abistab juhti õnnetuste vältimisel. EyeSight baseerub stereokaamera tööprintsiibil ning on unikaalne selle poolest, et kõik tema funktsioonid on integreeritud ühtsesse süsteemi. EyeSight teeb vahet autodel, jalgratastel ning jalakäijatel ja pidurdab automaatselt ise, kui juhi tähelepanu on häiritud. Süsteemil on eessõitja piduritulesid identifitseeriv värvisensor, liiklusvooga kohanduv kiirushoidik ning sõidurajalt kõrvalekaldumise või väljasõidu hoiatussignaal.

Uus platvorm