Me usume oma autode headusse. Seetõttu pakume ka heldet garantiipaketti.

Allpoolt leiate meie garantiipaketi kokkuvõtte. Täielikud garantiitingimused leiate autoomaniku dokumentatsioonist või lähimast volitatud Subaru esindusest.

Subaru ostmisega kaasneb 5-aastane uue sõiduki garantii (või 100 000 km, olenevalt sellest, kumb saabub varem), 12-aastane korrosioonikindluse garantii. Uue sõiduki garantii kehtib kogu Euroopas. 3-aastane garantii (või 100 000 km, olenevalt sellest, kumb saabub varem) Subaru originaalvaruosadele ja lisaseadmetele.

Pange tähele, et siintoodu moodustab vaid väikse osa garantiitingimustest. Täielikud garantiitingimused saate meie esindusest.

Uue sõiduki garantii

Uue sõiduki garantii hõlmab materjali- ja tootmisdefekte. Garantii kehtib Euroopas 5 aastat või 100 000 kilomeetri läbimiseni, olenevalt sellest, kumb saabub varem. Garantii kehtib esimese registreerimise kuupäevast. Uue sõiduki garantii kehtib ka auto järgmistele omanikele, kes omandasid sõiduki garantii kehtivuse ajal.

Subaru originaalvaruosade ja tarvikute garantii

Subaru originaalvaruosadele ja lisaseadmetele, mida müüakse käsimüügis või Subaru volitatud töökodades ja mille eest tasub sõiduki omanik või kasutaja, kehtib materjalidefektide vastane garantii. Garantii kehtib kokku 36 kuud alates ostukuupäevast või 100 000 km läbimiseni, olenevalt sellest, kumb saabub varem.

e-Boxer hübriidajami akude garantii

e-Boxer hübriidajamiga varustatud Subaru hübriidsüsteemi akude (118V aku) garantii on 96 kuud või 160 000 km (olenevalt kumb saabub varem).

Värvi- ja pinnakorrosioonigarantii

Subaru pakub ka värvi- ja pinnakorrosioonigarantiid, mis kehtib 3 aastat alates esimesest registreerimiskuupäevast, olenemata läbisõidust.

Korrosioonikindluse garantii

Teie Subarule antakse ka korrosioonikindluse garantii, mis kehtib 12 aastat alates esimesest registreerimiskuupäevast, olenemata läbisõidust. Garantii hõlmab kere roostetamist (st augud otse läbi lehtmetalli seest ja väljast), mis on tekkinud materjali- või tootmisdefektide tõttu. Kere pikaajaline kaitse ei ole seotud ühegi roostekaitse järeltöötlusega. Seetõttu on äärmiselt oluline, et järgiksite Subaru juhiseid hooldus- ja kerekontrolli osas parimal võimalikul viisil, mis on toodud auto garantii- ja hooldusjuhendis.Autospirit pakub ka pikendatud garantii ostmise võimalust sõidukitele mis on soetatud eelnevalt kehtinud 3 aastat või 100 000 km pikkuse garantiiga.

Garantii kaitseb Teid auto osade mittetoimimisega seotud remondikulude eest. Garantiid võib pikendada 12, 24 või 36 kuud või kuni läbisõiduni 150 000 km. Garantii hakkab kehtima Tootjagarantii lõppemise päevast.

MIKS PIKENDADA TOOTJAGARANTIID?

Kaitse ettenägematute kulude vastu – ootamatu sõlmede purunemise korral ei pea Te tegema suuri kulutusi, sest Garantii juhtumite puhul teeme seda Teie eest Meie.
Piiramatu arv tasuta remonte – turvaline ja tehniliselt korras sõiduk. Tasume Teie eest 100% diagnostika, töö ja varuosade maksumusest Garantii juhtumite korral. Teie sõiduk remonditakse professionaalselt.
Lisaväärtus, kui müüte oma sõiduki – garantiiga sõiduk on tõestus hästi hooldatud autost ning on hea müügiargument. Garantii on seotud sõidukiga ja müümisel läheb edasi uuele omanikule.
Tasuta Autoabi – sisaldub tootes, millega võimaldatakse esmast abi s.h. puksiirabi, kui sõidu jätkamine pole võimalik. Näiteks tehniline rike, teelt väljasõit, rehvi purunemine, sõiduk ei käivitu jne.

Autospirit Garantii kehtib kasutatud Subaru sõidukitele. Juhul kui teie Subaru tehasegarantii on 3 aastat, siis seda saab pikendada 12, 24 või 36 kuud või kuni läbisõiduni 150 000 km.


Lisagarantii kestvus Läbisõidu limiit Mudel Hind €*
12 kuud
12 kuud
150 000 km
150 000 km
XV, Levorg, Impreza
Forester, Outback, BRZ
738
769
24 kuud
24 kuud
150 000 km
150 000 km
XV, Levorg, Impreza
Forester, Outback, BRZ
1 195
1 195
36 kuud
36 kuud
150 000 km
150 000 km
XV, Levorg, Impreza
Forester, Outback, BRZ
2 183
2 183

* antud hinnad on indikatiivsed, täpse hinna saamiseks pöörduge AS Autospiriti pooleLisainfo, teenustingimused ja kontaktid:

telefon: +372 659 9488
e-mail: garantii@autospirit.ee