Üldkontaktid

Autospirit AS
Aadress: Ehitajate tee 122, Tallinn 13517
Üldtelefon: 6 599 499
Fax: 6 599 480
E-mail: tallinn@autospirit.ee

Reg.nr. 10283625
KMKR nr. EE100294075
A/a: 10220032309015 SEB Pank AS
IBAN: EE521010220032309015

Müügiosakond

Avatud:
E. - R. 8:00 - 18:00, L. 10:00 - 15:00, P.- suletud

Uute autode müügikonsultant:
Allan Aun
6 599 485
53 331 787
allan.aun@autospirit.ee

Uute autode müügikonsultant:
Urmas Leuska
6 599 481
57 501 667
urmas.leuska@autospirit.ee

Uute autode müügikonsultant:
Triin Kütsen
6 599 482
53 311 162
triin.kutsen@autospirit.ee

Uute ja kasutatud autode müügikonsultant:
Margus Merelaid
6 599 483
53 468 686
margus.merelaid@autospirit.ee

Uute ja kasutatud autode müügikonsultant:
Mihkel Põhi
6 599 481
50 46 060
mihkel.pohi@autospirit.ee

Uute ja kasutatud autode müügikonsultant:
Ott Leht
53 420 416
ott.leht@autospirit.ee

Kasutatud autode ostu-ja müügijuht:
Chris Tõnisson
6 599 495
51 22 210
chris.tonisson@autospirit.ee

Müügidirektor / juhatuse liige:
Allan Kakri
6 599 499
allan.kakri@autospirit.ee

Järelteenindus

Avatud:
E. - R. 8:00 - 18:00, L. P.- suletud

Teeninduskonsultant,
Varuosade spetsialist:
Jüri Serov
6 599 497
50 97691
juri.serov@autospirit.ee

Teeninduskonsultant,
Varuosade spetsialist:
Marek Aedla
6 599 490
50 22 837
marek.aedla@autospirit.ee

Kindlustuskahjude käsitlus / Kere- ja värvitööde nõunik:
Aleksandra Panova
6 599 489
59 187 151
aleksandra.panova@autospirit.ee

Kindlustuskahjude käsitlus / Kere- ja värvitööde nõunik:
Riho Mölder
6 599 489
53 083 815
riho.molder@autospirit.ee

Garantiimeister:
Tanel Tero
6 599 491
50 32 281
tanel.tero@autospirit.ee
.

Tehniline konsultant:
Janek Võsu
6 599 499
janek.vosu@autospirit.ee
.
.

Järelteeninduse juht:
Marek Marks
6 599 494
53 461 781
marek.marks@autospirit.ee

Administratsioon

Avatud:
E. - R. 9:00 - 18:00, L. P.- suletud

Tegevjuht / juhatuse liige:
Joel Kakri
6 599 488
joel.kakri@autospirit.ee

Juhatuse esimees:
Marko Viirand
6 599 488
marko.viirand@autospirit.ee

Raamatupidaja:
Anne Tjasko
6 599 487
anne.tjasko@autospirit.ee