Üldkontaktid

Autospirit AS
Aadress: Ehitajate tee 122, Tallinn 13517
E-mail: tallinn@autospirit.ee


JUHISED

Reg.nr. 10283625
KMKR nr. EE100294075
A/a: 10220032309015 SEB Pank AS
IBAN: EE521010220032309015

Müügiosakond

Avatud:
E. - R. 8:00 - 18:00, L. 10:00 - 15:00, P.- suletud

Uute autode müügikonsultant:
Allan Aun
6 599 485
53 331 787
allan.aun@autospirit.ee

Uute autode müügikonsultant:
Jaanus Pettai
6 599 499
53 300 087
jaanus.pettai@autospirit.ee

Uute autode müügikonsultant:
Triin Kütsen
6 599 482
53 311 162
triin.kutsen@autospirit.ee

Kasutatud autode ostu- ja müügijuht:
Mihkel Põhi
6 599 483
50 46 060
mihkel.pohi@autospirit.ee

Uute ja kasutatud autode müügikonsultant:
Margus Merelaid
6 599 483
53 468 686
margus.merelaid@autospirit.ee

Tarbesõidukite müügijuht:
Riho Järvelainen
6 599 482
58 244 180
riho.jarvelainen@autospirit.ee

Müügidirektor / juhatuse liige:
Allan Kakri
6 599 487
allan.kakri@autospirit.ee

Järelteenindus

Avatud:
E. - R. 8:00 - 18:00, L. P.- suletud

Teeninduskonsultant,
Varuosade spetsialist:
Jüri Serov
6 599 497
50 97691
juri.serov@autospirit.ee

Teeninduskonsultant,
Varuosade spetsialist:
Argo Eks
6 599 491
517 9323
argo.eks@autospirit.ee

Teeninduskonsultant,
Varuosade spetsialist:
Ilja Bakradze
6 599 490
5646 7238
ilja.bakradze@autospirit.ee

Kindlustuskahjude käsitlus / Kere- ja värvitööde nõunik:
Riho Mölder
6 599 489
53 083 815
riho.molder@autospirit.ee

Garantii meister:

Siim Eenma
53 307 787
siim.eenma@autospirit.ee

Tehniline konsultant:
Janek Võsu
6 599 499
janek.vosu@autospirit.ee

.

Järelteeninduse juht:
Andres Altma
6 599 488
50 51 209
andres.altma@autospirit.ee

Järelteenindus Järveotsa osakond

Aadress:
Järveotsa tee 54, Tallinn 13520 (vaata kaardil)
Avatud:
E. - R. 8:00 - 18:00, L. P.- suletud

Teeninduskonsultant /
varuosade spetsialist:
Sven Andre
6 558 520
5304 7477
sven.andre@autospirit.ee

Keskuse juhataja:

Margus Murakas
6 558 555
526 8005
margus.murakas@autospirit.ee

Administratsioon

Avatud:
E. - R. 9:00 - 18:00, L. P.- suletud
Üldtelefon: 6 599 499

Raamatupidaja:
Anne Tjasko
5688 0466
anne.tjasko@autospirit.ee

Sekretär:
Jekaterina Madisson
6 599 499
info@autospirit.ee

Juhatuse liige:
Joel Kakri
6 599 499
joel.kakri@autospirit.ee

Juhatuse esimees:
Marko Viirand
6 599 499
marko.viirand@autospirit.ee