Ettevõttest

Autospirit AS on Subaru, GWM (Great Wall Motor) ja Fiat esindusõigusi omav ettevõte. Meie esindus asub Tallinnas Ehitajate tee 122. Lisaks uute sõiduautode ja kaubikute müügile, hooldusele ning remondile tegeleme ka kasutatud sõidukite müügiga.

Meie eesmärgiks on leida lahendused kõikide klientide soovidele ja vajadustele ning pakkuda kõrgetasemelist klienditeenindust, nii automüügis kui järelteeninduses. Loodame, et inimene kes kord meie kasuks otsustanud, jääb meie kliendiks pikkadeks aastateks. Et saavutada mainitud kõrgeid eesmärke peame ülioluliseks koondada meie ettevõttesse väga head spetsialistid ning teenindajad.

Subaru

Subaru on tuntud kui kvaliteetne ning vastupidav Jaapani automark millele on iseloomulik unikaalne pidev nelikvedu ja madala raskuskeskmega boksermootor, mis üheskoos võimaldavad eriti kindlat liiklemist Eesti muutuvates ilmaoludes. Subaru on automaailmas liikumas premium brändide kategooriasse ning mudelivalik on hetkel oluliselt täienemas ning uuenemas mis loob suurepärased võimalused võimsaks arenguhüppeks kõikjal maailmas.

Koostööpartnerid

Eesti Ratsaspordi Liit

Eesti Ratsaspordi Liit on vabatahtlik ühendus, mis koondab endas ratsaspordi ja ratsutamisega seotud klubisid, seltse jms. Tema eesmärgiks on ratsaspordi ja ratsutamise arendamine Eestis. Autospirit soovib panustada Eesti ratsaspordi arengusse, ning on Eesti Ratsaspordi Liidu ametlikuks autopartneriks aastast 2013.
www.ratsaliit.eeNiitvälja Golf

Niitvälja Golf on Eesti vanim golfikeskus. Niitvälja on koht, kus kogunevad nii professionaalid kui ka algajad golfisõbrad. Autospirit väärtustab inimeste tervislikku eluviisi. Autospirit on Niitvälja Golfi autopartneriks 2013 aastast.
www.niitvaljagolf.ee


Foto: Mats Soomre, www.soomre.com


Foto: Laura Oks, www.laura.camera


Foto: Mats Soomre, www.soomre.com