CROSSTREK

MÕNUS JUHTIDA JA SUUTLIK KA RASKETES OLUDES

Hinnakiri Spetsifikatsioon Lisavarustus

Versioon

HINNADCROSSTREK e-Boxer
Käigukast Kütus Hind Kuumakse *
Crosstrek 2.0 AWD e-Boxer Adventure CVT Hübriid 33 900 369
Crosstrek 2.0 AWD e-Boxer Limited CVT Hübriid 35 900 391
Crosstrek 2.0 AWD e-Boxer Touring CVT Hübriid 36 900 402

Nüüd kõikidel uutel Subaru sõidukitel tehasegarantii 5 aastat või 100 000km!

Hinnad sisaldavad käibemaksu 22%

*Autospirit Liisingu kuumaksed on näitlikud ning ei ole aluseks liisingulepingu sõlmimisel.
Liisingu periood 60 kuud, sissemakse 15%, jääkväärtus 35%, liisingu intress 2,2% + 3 kuu Euribor
Finantsteenuse pakkuja on Swedbank Liising AS. Vajaduse korral konsulteerige müügikonsultandiga.

Autospirit AS jätab enesele õiguse muuta hindu ja varustust sellest varem ette teatamata.nelikvedu

NELIKVEDU

NELIKVEDU PÕHIVARUSTUSES


Subaru jaoks tagab nelikvedu eelkõige ohutuse. Nelikveoga muutub auto stabiilseks, etteaimatavaks ja teel paremini juhitavaks. See tagab juhi parema turvalisuse ning sa ei pea kunagi veojõu pärast muretsema.

e-Boxeriga on meil õnnestunud täiustada seda, mis oli juba niigi hea, ning lihvida omadusi, mida autoomanikud kõige enam hindavad.

funktsionaalsus

FUNKTSIONAALSUS

FUNKTSIONAALSUS ENNEKÕIKE


Crosstrek on palju omadusi, mis teevad elu lihtsamaks. Tugev ja jõuline disain näitab, et see auto on loodud kasutamiseks. Kõrge kliirens võimaldab sõita kõikjal ning muudab autosse sisenemise ja sealt väljumise mugavaks.

Suusatamine, jalgratas, koer, jahindus, kalapüük või lihtsalt loodus. Meid kõiki paeluvad erinevad asjad. Crosstrek-d on lihtne kohandada ning luua ruumi kõigi ja kõige jaoks, mis on sinu elus olulised.

juhiabi

JUHIABISÜSTEEM

MAAILMA TIPPKLASSI JUHIABISÜSTEEM


EyeSight on justkui täiendav teed jälgiv silmapaar, s.t kaks kaamerat, mis jälgivad auto ees olevat teed. EyeSight on 30-aastase arendustegevuse tulemus. EyeSight süsteemiga autodega toimub üle poole vähem õnnetusi ja tagant otsasõitude arv on vähenenud 84% võrra.

Suured klaasipinnad ja kitsad piilarid annavad Crosstrekile oma klassi parima nähtavuse, mis omakorda võimaldab ohutumat ja pingevabamat juhtimist. Kogu ümbrus on kontrolli all ning juhi keskkond on loogiline ja hästiloetavate näidikutega.

UUS CROSSTREK

Crosstreki väljatöötamisel oleme mõelnud ennekõike omanikule. Nelikvedu, kõrge kliirens ja ülim turvalisus – need omadused on aja jooksul teinud Subarust aktiivsete perede lemmiku ja esimese valiku. Kuna kasutame Subarus alati omaenese tehnoloogiat ja ainulaadseid lahendusi, ei pea me kunagi kompromisse tegema. Crosstrek on täpselt nii hea nagu me tahtsimegi.

Igasse sihtkohta jõuad mugavalt ja nagu iseenesest. Sümmeetriline nelikvedu ja täiustatud sõidudünaamika tagavad turvalise ja nauditava sõidu kõigile reisijatele isegi ebatasasel teel.

Lisaks saad tunda täielikku meelerahu, sest tänu arenenud X-MODE maastikuabile on lihtne läbida pehmet, mudast või lumist teelõiku.

Suured klaasaknad ja kitsad piilarid annavad Crosstrek oma klassi parima nähtavuse, mis omakorda võimaldab ohutumat ja pingevabamat juhtimist. Kogu ümbrus on kontrolli all ning juhi keskkond on loogiline ja hästiloetavate näidikutega. Need on Subaru firmamärk ning suurepärane näide esmaohutuse parimast tasemest.

VÄRVIVALIK

Sun Blaze Pearl Oasis Blue Offshore Blue Metallic Sapphire Blue Pearl Pure Red
Ice Silver Metallic Magnetite Grey Metallic Crystal Black Silica Cristal White Pearl

INTERJÖÖR

Must nahk (Touring) Must kangas (Limited) Hall kangas (Adventure)